Obsah

Mobilná aplikácia V OBRAZE

Typ: ostatné
Mobilná aplikácia V OBRAZE

Sme v situácii, kedy každý z nás chce byť informovaný o najaktuálnejších správach z našej obce. 
V tejto chvíli Vám podávame pomocnú ruku aj vo forme mobilnej aplikácie v Obraze. 

Každý  z Vásmôže dostávať novinky a správy z obce priamo do svojho mobilného telefónu. Aplikácia vás upozorní na novo vložené správy. Dozviete sa včas o pripravovaných akciách. Môžete si prehliadnuť fotografie alebo dokumenty zverejnené na úradnej tabuli.

Stačí si stiahnuť aplikáciu podľa postupu, ktorý nájdete na našej obecnej webovej stránke. Chcem Vás poprosiť aby ste aj svojim príbuzným, prípadne susedom, ktorí nie sú technicky zdatní pomohli stiahnuť túto aplikáciu do ich mobilov. Mobilná aplikácia V OBRAZE je pre všetkých občanov úplne zdarma.

Veríme, že aj týmto spôsobom zlepšíme a zvýšime  Vašu informovanosť v tomto zložitom období.  
Prajeme všetkým pevné zdravie

 

.mobilná aplikácia V OBRAZE (2).pdf (987.56 kB)

 

mobilná aplikácia v obraze (3).pdf (1.33 MB)


Prílohy

Vytvorené: 16. 4. 2020
Posledná aktualizácia: 16. 4. 2020 9:26
Autor: Správce Webu